2017/2018

 

LAUREACI

Maria Żyła           IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Magdalena Śnietura IIa Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Anna Seredyńska-Spieszko
Zofia Pokrywka VIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Dominika Bednarska       IIIb  Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego    Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Michał Dyło IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Jakub Kądziołka  IIIb Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Łukasz Nowakowski VIIa Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Magdalena Trocka
Maciej Skoczylas IIIc Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Celina Wrońska
Jakub Kądziołka IIIb XIII Olimpiada Matematyczna Juniorów 2017/18  
Barbara Korzuśnik IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Maciej Bondek IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego Opiekun Krystyna Bieńkowska
Aleksandra Zachorowska IIId Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zofia Brol
Michał Dyło IIId Konkurs Przedmiotowy z WOS-u Opiekun Celina Wrońska

FINALIŚCI

 

Magdalena Zdonek IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Emilia Penkała IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Bartosz Fober IIId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Magdalena Trocka
Robert Gdowka IIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunki Joanna Balcer-Kułaga i Beata Świerczyńska
Michał Dyło IIId Konkurs Przedmiotowy z Geografii Opiekun Joanna Karczak-Maślankiewicz

 

Zakwalifikowali się do etapu rejonowego

Aleksandra Hryń IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Marta Spieszko IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Edyta Wilewska-Sosna
Mateusz Kawalski VIIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun Ilona Przybysławska-Pałka
Antoni Jaszcz IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Aleksandra Zachorowska IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Szymon Hankus IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Michał Wolakowski IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik  
Zofia Idasiak IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal
Weronika Franczak IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Julia Piegza IIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik 
Kinga Włodyka IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik
Maciej Skoczylas IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska 
Maja Seweryńska IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Sylwia Bijak
Magdalena Spólnicka IIIc Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska 
Dawid Zapotoczny IIId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Aleksandra Szczepanik 
Mikołaj Mochnacki IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal
Marcin Jarosz IIIb Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Aleksandra Szczepanik
Kacper Kobielski IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal 
Ewa Misztal IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal 
Michał Bem IId Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki Sonia Więcek- Ozga i Barbara Wielgos-Szejbal
Małgorzata Kacewicz IIIa Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun Anna Gruszczyk-Kubińska
Ewa Miszta IId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Szymon Hankus IIId Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Kacper Cupiał IIIe Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Jakub Kądziołka IIIb Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Opiekun Marta Lewandowska
Hanna Uszaruk IIIc Konkurs Przedmiotowy z Chemii Opiekun Zofia Brol
Aleksander Zięba   IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
Jeremiasz Parczewski IIId Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun Helga Bartnik
       
Daria Klimaszewska IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunki Joanna Balcer-Kułaga i Beata Świerczyńska
Monika Oleszczak IIIe Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Opiekunki Joanna Balcer-Kułaga i Beata Świerczyńska
Piotr Górecki IId Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Magdalena Trocka
Krystyna Konieczna IIIb Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Maria Obara
Zofia Hryń IIIe Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun Katarzyna Dudys

 

 

 

INNE KONKURSY

Eryk Czekalski  VIIb 1. miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Podróżniczym "Carpe Diem" w kategorii Pecha Kucha
Maria Zagała VIIc 1. miejsce w konkursie recytatorsko-wokalnym "Odzyskanie przez Polskę niepodległości w wierszu, pieśni i piosence" (etap wojewódzki)
Joanna Lachowska VIIb

Wyróżnienie w Międzynarodowym  Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

Dominik Beyer
Jan Muszyński
Krzysztof Rabuczewski
Sebastian Stański
Krzysztof Stępień
Oskar Grochocki
Bogdan Chodakowski
IIIa

1. miejsce w wyścigu klasy F24 podczas 2. Ogólnopolskiego Dnia Ekologii i Bezpieczeństwa ECOSAFE w Bydgoszczy

Tomasz Zdrzałek
Wojciech Machowski
IIIe

3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Językowym: Karuzela z językami

Ewa Hanulok IVa 1. miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastyczno – językowym: Dlaczego warto uczyć się języków obcych
Tomasz Kliber IVa 3. miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastyczno – językowym: Dlaczego warto uczyć się języków obcych
Zofia Nowak VIIb wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "New York in 15 seconds"
Emilia Penkala IIId 2. miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Poezja czasów wojny i okupacji”
Jakub Kądziołka IIIb 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym MASTER IT
Kacper Cupiał
Michał Dyło
Antoni Jaszcz
IIIc
IIId
IIId
1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Powiatowym "Polskie Parki Narodowe"
Antonia Kupczyk
Wiktoria Turek
Ewa Misztal
Oliwia Rogiewicz
Marta Pietrek
Paulina Bielecka
Anna Juśkiewicz
Gaja Rosiak
Monika Wójcik
Marcelina Nocuń
Zuzanna Wicherek
Bartosz Skitał
Tobiasz Zalewski
Mikołaj Mochnacki
IId 1. miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Droga do gwiazd przez gimnazjum”
Małgorzata Rudel IId 1. miejsce w miejskim konkursie plastycznym:  „Krajobraz Polski - wspomnienia z wakacji”.
Joanna Lachowska VIIb wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym:  „Krajobraz Polski - wspomnienia z wakacji”
Piotr Hanulok VIId 1. miejsce w Ogólnopolskim konkursie origami „Magia zamknięta w papierze” VII edycja „Łąki, pola i polany”
Oliwia Zielińska VIId 1.miejsce w konkursie plastyczno-językowym "Postcards from the USA"
Joanna Lachowska VIIb 2.miejsce w konkursie plastyczno-językowym "Postcards from the USA"
Katarzyna Topolska VIIb 3.miejsce w konkursie plastyczno-językowym "Postcards from the USA"
Zuzanna Stelmach VIIa wyróżnienie w konkursie plastyczno-językowym "Postcards from the USA"
Lena Kubisa VIIa wyróżnienie w konkursie plastyczno-językowym "Postcards from the USA"
Jakub Kądziołka IIIb 1. miejsce w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego MASTER IT
Alicja Danel VIIc 1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Mały OKR - eliminacje miejskie
Emilia Penkała IIId Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Mały OKR - eliminacje miejskie

Damian Nowak
Krzysztof Kluczka

IIIe
IIc
Półfinaliści Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego MASTER IT
Dominik Beyer
Oskar Grochocki
Jan Muszyński, Krzysztof Rabuczewski
Sebastian Stański
Krzysztof Stępień
IIIa 1. miejsce w Finałach Greenpower Polska 2017 w ramach 9 i 10 rundy Wyścigów Samochodowych Mistrzostw Polski
Borys Wróblewski
Bartosz Pudłowski
Antoni Jaszcz
Zachariasz Zalewski
Bartek Fober
IIIa
IIIa
IIId
IIId
IIId 
MISTRZOWIE  League of Legends turnieju Silesia Championship III, Training & Education Days
1. miejsce w etapie gimnazjalnym 
Anna Juśkiewicz IId 3. miejsce w Miejskim konkursie plastycznym „Abstynencja drogą do wolności” 
Elżbieta Solich IVa 3. miejsce w Konkursie literacko-plastycznym „Kto powiedział, że jesień jest smutna”  - kategoria wiersz
Elżbieta Solich IVa Wyróżnienie w Konkursie literacko-plastycznym „Kto powiedział, że jesień jest smutna”  - kategoria praca plastyczna
Dobrawa Wilczyńska IVa Wyróżnienie w Konkursie literacko-plastycznym „Kto powiedział, że jesień jest smutna”  - kategoria praca plastyczna
Anna Wygoda IId 1. miejsce w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Hugo Chrzanowski-Małys VIIc 2. miejsce w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Marta Pietrek IId 3. miejsce w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Karolina Wrona IIa Wyróżnienie w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Magdalena Śnietura IIa Wyróżnienie w Polsko – Ukraińskim konkursie plastyczno-fotograficznym „Kwiaty jak u Wyspiańskiego”
Marta Dąbkowska IIc 2. miejsce w Konkursie plastycznym  „Ręczne zdobienie kartki świątecznej”
Julia Jenerał
Emilia Machula
Paulina Hajok
VIId 1. miejsce w Wojewódzkim Konkursie kolędy niemieckiej „ALLE JAHRE WIEDER”
Maja Zajączkowska IIc 2. miejsce w Konkursie plastycznym  „Aniołkowe spotkania 10”
Sara Adamarek IIc Wyróżnienie w Konkursie plastycznym  „Aniołkowe spotkania 10”
Maja Zajączkowska IIc 3. miejsce w Ogólnopolskim konkursie „BoMbka- ozdoba choinki”
Paulina Bielecka IId Nagroda Burmistrza w Ogólnopolskim konkursie „BoMbka- ozdoba choinki”
Izabella Lasota VIIc 1. miejsce w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowe dekoracje”
Piotr Kozłowski Ia 3. miejsce w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowe dekoracje”
Joanna Lachowska VIIb 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie „Nie uwierzysz, z kim siedziałam w szkolnej ławce”
Joanna Lachowska VIIb Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym „Na skrzydłach przyjaźni”
Zofia Idasiak
Zuzanna Wicherek
IId 1. miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły stanowią wybitną i liczną grupę uczniów odnoszących sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018.


BARDZO DOBRY wynik jest ogromnym sukcesem:
Magdaleny Śnietury z kl. II a
Łukasza Nowakowskiego z kl. VII a
Jakuba Kądziołki z kl. III b

WYRÓŻNIENIA w tym prestiżowym konkursie otrzymali:
Igor Wilk z kl. IV a
Wiktor Rudek z kl. IV a
Aleksandra Zachorowska z kl. III d
Kacper Pietrowicz z kl. III e
Antoni Jaszcz z kl. III d
Michał Boińczyk z kl. VII b
Maciej Sztaba z kl. VII b
Maja Siermantowska z kl. VII b
Jakub Kaleta z kl. VII b
Piotr Hanulok z kl. VII d
Szczepan Utratny z kl. VII b
Piotr Kamiński z kl. VII a
Piotr Górecki z kl. II d
Grzegorz Piórkowski z kl. II a
Ewa Misztal z kl. II d
Karol Prajs z kl. VII c
Michał Wolakowski z kl. VII c
Mateusz Chłopecki z kl. II a

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!