2019/2020

LAUREACI

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

FINALIŚCI

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego WKP

 Filip Kaptacz  VIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun: Ilona Przybysławska-Pałka
 Zofia Cybul   VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
Opiekunki: Anna Seredyńska-Spieszko, Ilona Przybysławska-Pałka
 Bruno Królikowski VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun: Zygmunt Piórkowski
 Czcibor Partyka VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun: Zygmunt Piórkowski
 Mateusz Gilowski VIIIb  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun: Małgorzata Ogbonnia
 Albert Kęska VIIIb  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun: Małgorzata Ogbonnia
 Paweł Żuchowicz VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun: Maria Obara
 Ida Durbacz VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Iga Śmietańska VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Paweł Żuchowicz VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Ines Granecka VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Jan Polak VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Zuzanna Wygoda VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Szymon Wojtala VIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Krzysztof Lach VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Jakub Król VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Maja Kiełtyka VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Barbara Wielgos-Szejbal, Sonia Więcek - Ozga
 Zofia Maruszewska VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Emilia Kiełkowska VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Zofia Cybul VIIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Aleksandra Szczepanik
 Maja Laksa VIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Maya Ogbonnia VIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga

 

 

 

INNE KONKURSY

 Zuzanna Bednorz VIIIc  1. miejsce w II Miejskim Konkursie Recytatorskim "Ojczyzno moja"
 Karolina Witkowska   VIIIb  Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Recytatorskim "Ojczyzno moja"
 Barbara Golda     VIIa  3. miejsce w konkursie recytatorskim "Cztery pory roku"
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information