Narodowe Czytanie 2015 - Bolesław Prus - Lalka - Gliwice - 5 września 2015r.

A Wokulski jest... w Gliwicach!

Przekonali się o tym niewątpliwie nasi uczniowie, którzy dziś uczestniczyli w 4. edycji akcji Narodowego Czytania zorganizowanej w Gliwicach z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej przy współudziale wielu instytucji. Na skwerze Doncaster mogli oni uczestniczyć w warsztatach z przedsiębiorczości, zajęciach plastycznych prowadzonych przez studentów Koło Naukowego „+ i KAWA” Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy też wstąpić do Pracowni Krawieckiej Pod Chmurką. Fragmenty "Lalki" pięknie przeczytali Marta Spieszko i Sebastian Kowalczyk. Warto było też odwiedzić Park Chopina przespacerować się uliczką ze sklepikami. Aktywni, jak zawsze, byli nasi wolontariusze ze szkolnego Koła "ŻYRAFA".

W galerii na stronie szkoły znajduje się jedynie 30 zdjęć losowo wybranych. Linki do wszystkich zdjęć w kolekcji (jeśli jest ich więcej niż 30) znajdują się w artykułach.
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura