DZIEŃ TALENTÓW W NASZEJ SZKOLE

Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy w naszej szkole tradycyjnie, świętując Dzień Talentów. Nasi uczniowie mieli możliwość pokazania swoich uzdolnień, pasji i zainteresowań w różnych dziedzinach. Sportowcy prezentowali dyscypliny, które uprawiają i w niezwykle pasjonujący sposób opowiadali o swojej przygodzie z różnymi dziedzinami sportu - o treningach, łączeniu zainteresowań z nauką i swoich sukcesach, prezentując przy tym zdobyte trofea i nagrody. Artyści dzielili się z nami swoimi zdolnościami muzycznymi i wokalnymi podczas koncertu kameralnego. Ponadto już w mniejszych grupach odbywały się warsztaty, podczas których uczniowie rozwijali swoje talenty. Pod kierownictwem uzdolnionych dziewcząt z klasy 1d grupa gimnazjalistów poznawała tajniki japońskiej sztuki mangi, samodzielnie tworząc własne grafiki. Uczennice zaangażowane w działalność Szkolnego Koła Rękodzieła Fantazja, zapoznały klasę 2c z techniką quillingu, tworząc unikatowe kartki na wyjątkowe okazje. W tym szczególnym dniu nie brakowało w naszej szkole znakomitych gości. Uczniowie klasy 2b mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach wokalno- aktorskich przygotowanych przez Pana Przemysława Witkowicza-reżysera i aktora Teatru Muzycznego Wit-Wit. Można śmiało przyznać, iż Dzień Talentów zapisał się na stałe w tradycji naszego gimnazjum. Każdego roku szczególny charakter tego wydarzenia udziela się całej naszej społeczności i przypomina nam, że człowiek żyje w pełni tylko wtedy, gdy ma pasję...

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII

 

Joomla templates by a4joomla